BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mustafa Kemal - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde Mustafa Kemal ile tanıştık. Mustafa Kemal 9 yaşında ve Guillain Barre Sendromu (Bir enfeksiyon sonucu gelişen nörolojik hastalık) tanısıyla hastanemizde tedavi görüyor. Mustafa Kemal çok yakışıklı ve zeki bir çocuk. Ziyaret için odasına gittiğimizde onu oda arkadaşıyla oyun oynarken bulduk. Sonra hep birlikte uzun uzun oyun oynadık, konuştuk ve oyunları hep Mustafa kazandı. Oyun oynamaktan ve kazanmaktan çok keyif alan bir çocuk Mustafa. Dokuz yaşında olmasına rağmen kendine olan özgüveni ve kararlığı ise bizi şaşırttı. Mustafa'nın hakim olmak istediğini öğrenince neden diye sorduk ve adaleti sağlamak istediğini söyledi. Daha sonra sohbet sırasında dileğini sorduk ve bizden mavi bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Mustafa'nın dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna katkıda bulunmak istemez misiniz? 

Bir hediye tesliminin bize yaşatabileceği en güzel hislerden birini yaşadık bugün. Bir çocuğun gözlerindeki sevinci görebilmenin huzuru doldu içimize. Mustafa bisikletini görünce çok mutlu oldu ve bisikleti çok sevdiğini söyledi. :) Bizlere çok teşekkür etti. Biz de, bir hikayeyi daha mutlu sonla noktalamamızda bize destek olan gönüllülerimize çok teşekkür ederiz. :) İyilikle kalın.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: