BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Ali - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Muhammed 14 yaşında, diabetus mellitus (şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizin pediatri servisinde kalmakta. En başta Muhammed'le dil konusundan ötürü iletişim kuramayacağımızı düşünsek de onun tatlı ve sıcak gülüşü, meraklı bakışları onu mutlu etmemiz için dile ihtiyacımız olmadığını hatırlattı. 9 kardeşin en küçüğü ve tek oğlu olan Muhamed'in uzun süredir annesinden istediği bir dileği olduğunu öğrendik ve Muhammed'in bizden dileği de bir siyah bisiklet (21 vites) oldu. Muhammed'in tatlı ve sıcak gülüşlerine bir yenisini eklemek ister misiniz?

Bugün Muhammed’in yolunu gözlediği siyah bisikletini ulaştırdık. Bizim geleceğimizi duyunca çok sevindiğini öğrendiğimiz Muhammed, bizi yine hastanedeki o sıcak gülüşüyle karşıladı:). Bisikletini görünce çok mutlu oldu, bize teşekkür etti. Bir çocuğumuzun daha yüzünü güldürmemize vesile olan gönüllümüze sonsuz teşekkürler:).

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: