BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Adil - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Hastanemizde Hipertansiyon (Kan tansiyonun yüksek olması) tanısıyla tedavi gören 15 yaşındaki Muhammed Adil ile hemen kaynaştık. Daha sonra Scrabble oynamaya başladık. Adil oyun boyunca çok iyi kelimeler türetti. Bir yandan oyun oynadık bir yandan sohbet ettik. En çok Kimya dersini seven Adil tüm derslerde de oldukça başarılıymış. Sonra Adil'in başucundaki kitabı gördük ve bize kitap okumayı sevdiğini söyledi. Aynı zamanda spor yapmaktan da keyif aldığını ögrendik. Scrabble oynadıktan sonra Jenga oynamaya başladık. Geçirdiğimiz eğlenceli dakikalardan sonra Adil'e dileğini sorduk. Bir hoverboard istedi. Adil'in dileğini gerçekleştirmek ve gülümsemesinin ardındaki başrollerden biri olmak ister misiniz ?

Bugün Muhammed Adil'in hediyesini teslim ettik. Uzun zamandır hediyesini bekleyen Adil hediyesinin geldiğini duyunca çok mutlu oldu. Adil'in gülümsemesine vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: