BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Müberrah Nur - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde Müberrah ile tanıştık. Müberrah 4 yaşında ve Epilepsi (Nöbetlerle seyreden bir hastalık) tanısıyla hastanemizde yatıyor. Müberrah'ın odasına girdiğimizde yatağında sakince otururken bulduk onu. Sempatik görünüşüyle hemen içimizi ısıttı ve oyun oynamaya başladık. Onunla oyun hamurundan rengarenk balıklar ve çiçekler yaptık. Daha sonra boyama yaptık. Müberrah bize büyüyünce öğretmen olmak istediğini söyledi. Ayrıca kırmızı rengini de çok sevdiğini öğrendik. Beraber sayı sayarken de çok eğlendik. Müberrah'a dileğini sorduğumuzda ise bizden büyük, kırmızı peluş bir oyuncak balık istedi. Siz de Müberrah'ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Müberrah'a hediyesini vermeye gittiğimizde bizi büyük bir sevinç ve gülücüklerle karşıladı. Hediyesini görünce gözlerinin içi parladı ve alıp hemen hediyesine sarıldı. Sonra da balığını sevmeye başladı. Gönüllümüze bir kez daha teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: