BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mine - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün 14 yaşındaki güzeller güzeli Mine'yle tanıştık. Kendisiyle oynamak istediğimizi söylediğimizde çok mutlu oldu. Başlarda utangaç davranan Mine sonrasında bize alıştı ve beraber çok güzel vakit geçirdik. 8.sınıfa giden Mine Kronik Akciğer İltihabı (Akciğerde uzun süreli enfeksiyon olması) tanısıyla hastanemizde bulunuyor. Mine resim yapmayı çok seviyormuş, boş vakitlerinde elbise resimleri çiziyormuş ayrıca ilerde moda tasarımcısı olmak istiyormuş. Birlikte Jenga ve Uno oynadık. Uno'yu pek oynamamasına rağmen galibiyetleriyle bizi şaşırttı. Jenga'da ise bizi her defasında yendi. Mine'mizin dileğini sorduğumuzda ise bize kırmızı bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Mine'nin dileğini gerçekleştirerek onun yüzünden hiç eksilmeyecek gülümsemenin sebebi olmak ister misiniz?

Bugün Mine 'nin hediyesini teslim etmeye gittik. Mine bisikletini görünce çok mutlu oldu. Ondan bisikletine bol bol binme sözü alıp yanından ayrıldık. Mine 'nin mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: