BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Meral - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Adına yaraşan ceylan gözlü kızımız Meral 10 yaşında, akıllı ve eğlenceli bir çocuk. Diabetus Mellitus (şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde misafir ettiğimiz Meral girdiğimiz andan itibaren bize çok sıcak davrandı. Birlikte oyunlar oynadık, oldukça da başarılıydı oyunlarda. Hoş sohbetli, güzel yürekli kızımız oyunlarımız sırasında bize hakim olmak istediğini söyledi. Oldukça başarılı olacağını düşündüğümüz güzel kızımızın bizden isteği ise fotoğraf makinesi oldu. Onun bu dileğini gerçekleştirip gülümsemesine ortak olmak ister misiniz?

Kontrole geldiği sırada hastanede sürpriz yapıp hediyesini verdiğimiz Meral çok mutlu oldu. Onun bu mutluluğuna büyük katkıda bulunan gönüllümüze teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: