BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melike - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli Melike'mizle tanıştık. 11 yaşındaki Melike'yi Nefrotik Sendrom (bir çeşit böbrek hastalığı) tanısıyla hastanemizde misafir ediyoruz. Biz gelince yüzü gülen güzel çocuğumuzla Scrabble oynamaya başlıyoruz. Tam bir kelime canavarı olan Melike'mizin en sevdiği ders de Türkçeymiş. Hobileri arasında müzik dinlemek olan Melike'nin en sevdiği şarkıcı Hadise'ymiş. Arkadaşlarıyla en çok İsim-Şehir oynamayı sevdiğini söylüyor, biz de hemen kalem kağıt bulup oynamaya başlıyoruz, çok eğleniyoruz. Güzel geçen ziyaretimizin sonunda dileğini sorduğumuzda ise pembe bir bisikleti olmasını istediğini söylüyor. Melike'nin bu dileğini gerçekleştirip güzel yüzüne bir gülümseme de siz kondurmak ister misiniz? 

Hediyesi elimize ulaşan Melike'ye hediyesini götürmek için hemen yanına gittik. Melike bizi görünce çok heyecanlandı ve mutlu oldu. Prensesimize bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: