BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Mehmet Efe - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bügün hastanemizin onkoloji servisinde tatlı mı tatlı miniğimiz Mehmet Efe ile tanışıyoruz. Mehmet Efe Lösemi(Kan kanseri) teşhisiyle tedavi görüyor hastanemizde. Annesinin elinden sıkıca tutmuş, birazcık utangaç, birazcık heyecanlı girdi oyun odasına. Sulu boya yapmaya başladık birlikte, henüz 4 yaşında olan miniğimiz tam bir ressam edasıyla tutuyordu fırçasını. Daha sonra oyun kartlarıyla oynamaya başladık. Hayvan seslerini inanılmaz iyi taklit ediyor yetenekli miniğimiz, hem bizi güldürüyor hem de kendi gözleri parıldıyor. Bu arada en sevdiği hayvanın da bir inek olduğunu söyledi Mehmet Efe. Daha sonra oyun hamurlarıyla bir çiftlik oluşturduk becerikli prensimizle, içinde tavuğundan köpeğine kadar olan. Mehmet Efe’ye büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda heyecanlı bir şekilde asker olmak istediğini söyledi. Ardından dileğini soruyoruz, bizden oyuncak inşaat seti istiyor. Mehmet Efe’nin bu dileğini gerçekleştirerek gülümsemesine vesile olmak ister misiniz?

Mehmet Efe'mizi hastanemizin kapısında hediyesiyle karşıladık. Günlerdir heyecanla hediyesini bekleyen miniğimiz bizi görünce öyle içten öyle tatlı gülümsedi ki ,miniğimizin yüzündeki bu gülümsemeye vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: