BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Kevser - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli miniğimiz Kevser'i ziyaret etmek için hastanemizin yolunu tuttuk. 11 yaşındaki Kevser Onkoloji servisimizde Lenfoma (Lenf Sistemi Tümörü) tanısıyla misafir edilmekte. Kevser bizi görünce çok mutlu oldu. Bu duygusu onun o kocaman gülüşüne de yansıdı. Onunla oyun oynamaya öncelikle oyun hamurundan başladık. Oyun hamuru ile yaptığı şekiller oldukça güzeldi. Daha sonra resim boyamaktan hoşlanan miniğimizle boyama yaptık. Resim boyamadaki hayal gücü görülmeye değerdi doğrusu. Boyama esnasında prensesimizin matematik dersini çok sevdiğini, müzik dinlemekten hoşlandığını ve de bizim gibi doktor olmak istediğini öğrendik. Boyamadan sonra biraz da yapbozla oynadık. Güzel geçen buluşmamızın ardından Kevser'imize en çok neyi dilediğini sorduk. Prensesimizin bizden dileği Pembe renkli paten oldu. Siz de miniğimizin dileğini gerçekleştirip onun kocaman gülüşüne vesile olmak ister misiniz? :)

Masum güzelimiz Kevser’e dileği olan pembe patenleri elimize ulaşır ulaşmaz teslim ettik. Dileğine çabucak kavuştuğu için çok mutlu oldu. Bize çok çok teşekkür etti. Biz de onu böylesine mutlu eden, dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: