BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İsa - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün 9 yaşındaki miniğimiz İsa'yı ziyarete hastaneye gittik. Bu miniğimizi Kronik Böbrek Yetmezliği(Böbreklerin çalışamaz hale gelmesi) tanısıyla hastanemizde misafir ediyoruz. Odaya ilk girdiğimizde utangaç bir tavrı vardı miniğimizin. Yakışıklı İsa'mız ile güzel güzel boyamalar yaptık. Boyama esnasında miniğimiz büyüyünce asker olmak isteğinden, en çok sarı rengi sevdiğinden ve kendisi hakkında daha birçok şeyden bahsetti. Tatlı sohbetimizin ardınan miniğimizin ilgisini onunla oynamak için getirdiğimiz  Jenga çekti. Biraz da Jenga ile oynadık. Jengayı ilk kez oynamasına karşın miniğimiz, başarısıyla bizi hayretlere düşürdü. Onunla oyunlar oynamaya doyamayan biz artık gitme vakti geldiğinde ona en çok neyi dilediğini sorduk. Miniğimiz çok utangaç ve masum bir tavırla kulağımıza kırmızı renkli uzaktan kumandalı bir araba istediğini fısıldadı. Siz de minik İsa'nın dileğini gerçekleştirip o sıcak gülüşüne vesile olmak ister misiniz?

Miniğimizin hediyesini evi şehir dışında olduğu için kargoyla ulaştırdık.  İsa çok mutlu oldu ve bize çok teşekkür etti. Biz de yakışıklı İsa'mızın bu gülüşüne vesile olan iyiliksever gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: