BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İbrahim Halil - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde yatan 7 yaşındaki İbrahim Halil ile tanıştık. İbrahim sistinozis (genetik bir hastalık) hastası. Gittiğimizde çok sıkılmış bulduk onu. İbrahim 1. sınıfa başlamış bu yıl hatta çok azimli bir çocuk olduğu için okumayı da öğremiş. Onun çok sevdiğini önceden öğrendiğimiz için küçük hikaye kitapları götürdük yanımızda ve onları görünce çok sevindi İbrahim. Büyüyünce doktor olmak istiyormuş üstelik. Uzunca muhabbet ettikten sonra İbrahim'in bizden isteği ise üzerine binebileceği pedallı kırmızı bir traktör oldu. Siz de onun dileğini gerçekleştirip mutlu etmek ister misiniz? 

İbrahim'e hediyesini teslim ederken o kadar sevindi ki hepimize ayrı ayrı sarıldı. Gözlerindeki mutluluk görülmeye değerdi. İbrahim'i mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz.☺

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: