BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hatice İkra - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugünkü hastane ziyaretimizde Hatice İkra ile tanıştık. Hatice İkra 8 yaşında ve VSD (Kalp duvarında delik) tanısı nedeniyle hastanemizde yatmakta. Odasına ilk girdiğimizde oyun oynayacağımız için çok heyecanlandı. Yanımızda götürdüğümüz oyunlardan ilk başta Kızma Birader oynamak istedi. Oyunda ikinci olsa da hiç üzülmedi ve çok eğlendiğini söyledi. Daha sonra Uno oynamak istediğini söylediğinde başka bir arkadaşı da bize katıldı. Daha önce Uno oynamadığı için başta birazcık zorlandı. Fakat oyunu çözünce bütün oyunları kazanarak hepimizi şaşırttı. Oyun sırasında sohbet ederken Hatice İkra' nın 3. sınıfa gittiğini öğrendik. Hangi dersi sevdiğiniz sorduğumuzda ise bize bütün dersleri sevdiğini söyledi. Büyüdüğünde ise tıpkı bizim gibi doktor olmak istiyormuş. Güzel kızımıza beyaz önlük de çok yakışır doğrusu. Ziyaretimizin sonlarına doğru bizden ne istediğini sorduğumuzda başta biraz düşündü ve daha sonra  bizden ağlayan oyuncak bebek istedi. Siz de güzel kızımızın dileğini gerçekleştirerek mutluluğuna ortak olmak istemez misiniz? 

Güzel kızımız hediyesinin geldiğini öğrenince bir an önce alıp oynamak istedi ve hediyesini gördüğünde yüzündeki mutluluk gülücükleri onunla birlikte bizleri de çok mutlu etti. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: