BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hasibe Su - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde güzeller güzeli kızımız Hasibe Su ile tanıştık. Hasibe 12 yaşında ve Epilepsi(Sinir hücrelerinde meydana gelen aktivite bozukluğu) tanısıyla hastanemizde yatmakta. Hasibe 'nin odasına girer girmez Hasibe'nin o kocaman gülümsemesiyle karşılaştık. Yanımızda götürdüğümüz bir sürü oyun içinden kızma biraderi seçti Hasibe. Oyuna bir başladık ki Hasibe hepimizi şaşkınlığa uğratan performansıyla bütün piyonlarını bitiş çizgisine getirmeyi başardı, hem de henüz biz daha bir tanesini bile getirmeyi başaramamışken. Oyun oynarken sohbet de etmeye başladık ve öğrendik ki Hasibe büyünce vali olmak istiyormuş. Aynı zamanda 7. sınıfa giden kızımızın en sevdiği ders de matematikmiş. Daha sonra bizimle Scrabble oynamak isteyen Hasibe bu oyunda da büyük bir başarı gösterdi ve farklı farklı bir sürü kelime keşfettik birlikte. Ziyaretimizin sonlarına doğru dileğini sorduğumuzda biraz düşündü ve en sonunda Lacivert bir bisiklet  istedi bizden. Siz de güzel kızımızın yüzünde açan kocaman gülümsemelere vesile olmak istemez misiniz? 

Bugün Hasibe'ye hediyesini vermek için gittiğimizde bizi beklemiyordu, görünce o kadar şaşırdı ve mutlu oldu ki kocaman gülümsesiyle hepimizin içini ısıttı. Yaz da yaklaştığından yazın bisikletini sürmek için sabırsızlandığını söyledi. Güzel kızımızı bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: