BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Geylani Furkan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizde Furkan'ı ziyarete geldik. Furkan 7 yaşında ve Kronik Granülomatoz Hastalık (Bir çeşit bağışıklık yetmezliği ) sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Odasına girdiğimizde önce onunla tanıştık ve bizimle oyun oynamak ister mi diye sorduk. Çok mutlu oldu ve hemen kabul etti. Onun için getirdiğimiz oyunlardan önce oyun hamuruyla oynamak istedi. Arabaları çok seviyormuş. Bunu öğrenince onun için getirdiğimiz oyuncak arabayı ona verdik ve kendi arabamızı yapmaya başladık.En sevdiği renk mavi olduğu için arabamız da mavi oldu. Daha sonra trafik ışıkları da yaptık ve arabaları yarıştırdık.Furkan Uno oynamayı bilmiyormuş ama bizimle birlikte öğrendi ve hatta bizi de geçti oyunda. Furkan büyüyünce itfaiyeci olmak istiyormuş. En sevdiği çizgi filmlerse Keloğlan ve Doru 'ymuş. Uno oyununu bir türlü bitiremediğimiz için Kızma Birader oynamaya başladık. Oyun oynarken olmasını çok istediği bir şey var mı diye sorduk. Biraz kararsız kaldı ama sonra uzaktan kumandalı mavi bir arabası olmasını çok istediğini söyledi. Oyunumuz bittikten sonra Furkan'ın yanından ayrıldık. Furkan'ın bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna aracı olmak ister misiniz?

Hediyesi elimize ulaşan Geylani Furkan'a hediyesini götürmek için hemen hastahaneye yanına gittik. Hediyesini her gün soran miniğimiz hediyesini görünce inanamadı. Ona büyük bir sürpriz oldu. Bu sürpriz karşısında çok mutlu oldu ve arabasını hemen kullanmaya başladı. Bize ve gönüllüsüne çok teşekkür etti. Biz de miniğimizi bu şekil heyecanlandıran ve mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: