BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma Zehra - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli kızımız Fatma Zehra'yı ziyaret ettik. 11 yaşındaki kızımızı Kronik idrar yolları enfeksiyonu (İdrar yollarında süreğen enfeksiyon) tanısıyla hastanemizde misafir ediyoruz. Kendisiyle oyun oynamak istediğimizi söylediğimizde utangaç bakışlarla bizi odasına kabul etti. İlk önce beraber Kızma Birader oynadık sonrasında ise Uno. İki oyunda da çok başarılı olan güzel kızımız derslerinde de çok başarılıymış. Bunu oyunlar sırasında yaptığımız konuşmalardan anlamamız çok zor olmadı. :) Okulu çok seven Fatma Zehra'nın en sevdiği ders Türkçe imiş. Oyun arası sohbetlerimizde doktor olmak istediğini öğrendiğimiz güzelimizin bizden dileği ise pembe bir paten oldu. Zehra'nın bu dileğini gerçekleştirip güzel yüzüne bir gülümseme de siz kondurmak ister misiniz?

Masum güzelimiz Zehra bugün hastaneye kontrole geldiğinde teslim ettik hediyesini. Dileğinin bu kadar çabuk gerçekleşeceğini beklemeyen Zehra hayali olan pembe patenlerini görünce çok mutlu oldu. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: