BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma Ayça - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisinde Ayça ile tanıştık. Ayça 16 yaşında ve  lise 3. sınıf öğrencisi. Diyabet hastalığı nedeniyle hastanemizde tedavi görüyor. 

Ayça'nın yanına gittiğimizde bizi çok güzel karşıladı.  Onunla satranç oynadık, sohbet ettik. Ayça bize İzmir'de hukuk okumak istediğini ve ileride çok başarılı bir avukat olmayı hayal ettiğini söyledi. Ayça kitap okumayı ve müzik dinlemeyi çok seviyormuş. Ayrıca siyah işlemeli bir gitarı olmasını çok istediğini öğrendik. Eğer bir gitarı olursa okulunda ki gitar kursuna yazılacağını söyledi.

Siz de tatlı arkadaşımız Ayça'ya siyah işlemeli  bir gitar hediye ederek onun bu hayaline ortak olmaya ne dersiniz?


Ayça hediyesini görünce çok mutlu oldu. Dileğini gerçekleştirerek Ayça'ya kendisini geliştirmesi için olanak sağlayan gönüllümüze biz de çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: