BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri bölümünü ziyaret ettiğimizde Fatma ile tanıştık. Fatma 13 yaşında. Renal Arter Hipertansiyonu (Böbreğe giden damarın tıkanıklığı) nedeniyle tedavi görmekte. Bizleri oldukça güleryüzlü ve sıcakkanlı karşılayan Fatma ile hemen sohbete daldık. Başucundaki kitaplardan bir kitap kurdu olduğunu tahmin etmek zor olmadı. İleride hemşire olmak istediğini öğrendik. Okulundan, izlediği programlardan ve sevdiği şeylerden söz ettik. Güzel sohbetimizin ardından ona dileğini sorduk. Gözleri ışıldayarak verdiği cevap mor renk bir ses bombası(hoparlör) oldu. Onun bu hayalini geçekleştirerek gözlerindeki ışıltının kaynağı olmak ister misiniz ? 

Güzeller güzeli kızımız Fatma’nın hastaneye kontrole geldiğini öğrenir öğrenmez soluğu yanında aldık. :) Hayalindeki ses bombasını ellerinde görmenin yaşattığı mutluluk görülmeye değerdi doğrusu. Onu böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: