BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esranur - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün güzeller güzeli Esra'mızla tanıştık. 9 yaşındaki Esra'yı Diabetes Mellitus (şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde misafir ediyoruz. Geleceğimizi öğrenince çok sabırsızlanan Esra'yı hiç bekletmeden eğlenceli oyunlarımıza geçtik. Sohbet ederken Esra'nın başkomiser olmak istediğini öğrendik. 4. Sınıf öğrencisi olan Esra derslerinde de çok başarılıymış. Daha sonra birbirimizin yüzlerini boyarken de Esra'mızın pembe bir bisiklet istediğini öğrendik. Onun bu dileğini gerçekleştirip güzel yüzüne bir gülümseme de siz kondurmak ister misiniz?

Esranur'a hediyesini vermeye gittiğimizde büyük bir mutlulukla karşıladı bizi. Hediyesini aldığında gözleri parlayan Esranur'a bu duyguyu yaşatan gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: