BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esin Aleyna - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Hastanemizde Diabetes Mellitus  (Şeker hastalığı) tanısıyla tedavi gören 13 yaşındaki güzelimiz Esin'le tanıştık bugün. Esin bizi meraklı ve heyecanlı gözlerle karşıladı. Güler yüzlü prensesimizle hemen tanışıp kaynaştık. Yanımızda getirdiğimiz Uno ile oynamaya başladık, bir yandan da sohbet ediyorduk. Prensesimiz oyun sırasındaki zekice hamleleriyle bizi kendine hayran bıraktı. Sohbetimiz sırasında en çok beden dersini sevdiğini öğrendik Esin’in. En az onun kadar resim dersini de sevdiğini söyledi, derste portre çizimi yaptıklarını anlattı bize. Kırmızı da en sevdiği renkmiş. Dekorasyon yapmaktan çok keyif aldığını söyleyen güzelimiz büyünce iç mimar olmak istiyormuş. Eğlenceli dakikalarımızın ardından Esin’e dileğini sorduk. Biraz düşünüp pembe renkte, üstünde kalpleri olan bir uyku seti istedi bizden. Esin’imizin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Prensesimiz Esin ile hediyesini vermek üzere buluştuğumuzda büyük bir heyecanla bizi beklediğini gördük. Hediyesini paketinden çıkarıp tam da hayal ettiği gibi bir uyku seti olduğunu söyledi ve çok mutlu oldu. Onun bu mutluluğuna vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: