BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Erdem Ramazan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Hastanemizde Menenjit (Beyin zarı iltihabı) tanısıyla tedavi gören 10 yaşındaki Erdem'i ziyaret ettik. Elimizde oyuncaklarla geldiğimizi gördüğünde çok sevindi. Sonra beraber Uno oynamaya başladık. Oyun oynarken bir yandan da sohbet ettik. En çok fen bilgisi dersine ilgi duyan yakışıklımızın basketbol ve voleybol oynamayı da çok sevdiğini öğrendik. Hayvanları çok sevdiğini ve Fıstık adında yeşil bir kuşu olduğunu söyledi. Uno oynarken çok eğlendik ve Erdem her oyunu kazandı. :) Büyüyünce polis olmak isteyen Erdem'e dileğini sorduğumuzda oyuncak asker seti istediğini söyledi. Biz Erdem'le oynarken çok eğlendik, siz de onun bu dileğini gerçekleştirip mutlu etmek ister misiniz ? :)

Erdem, elimizde hediyeyeleriyle bizi görünce çok heyecanlandı. Hep birlikte paketleri açıp oynamaya başladık. Mutluluğu ve heyecanı gözlerinden okunuyordu. Erdem’in yüzündeki bu gülümsemenin sebebi olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: