BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Enes - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemiz Pediatri servisinde 13 yaşındaki ve Hipertansiyon (kan tansiyonunun yüksek olması) hastası Enes ile tanıştık. Sıcacık gülümsemesi ve arkadaş canlısı tavrıyla çekti dikkatimizi. Bize ailesinden, hobilerinden, hayallerinden bahsetti. Sekizinci sınıftaymış Enes. Akıllı bir öğrenci olduğu her halinden belli olan arkadaşımızın dersleri de iyiymiş. En çok fen bilgisi dersini seviyormuş. Ne olmak istediğini sorduğumuzdaysa kendinden emin bir şekilde "bilgisayar mühendisi" diye yanıtlayarak bizi kendine hayran bıraktı. Birlikte Jenga ve Uno oynadık. Başlangıçta oyunu bilmediğini söylese de zekasıyla bizi hayran bıraktı. Hepimizin elinde tek kart varken onunki 5-6 tane olsa da kazanmayı başardı. Hangi takım taraftarı olduğunu sorduk. Galatasaraylı olduğunu ama futbol oynamayı çok sevmediğini söyledi. Dileğini sorduğumuzda ise "Kardeşim için bir şey olabilir mi?"demesi bizi en çok etkileyen şey oldu. Olamayacağını söylediğimizde ise mavi bir bisiklet istediğini söyledi Enes. Enes'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?


Dün çocuğumuzun hediyesini hastaneye gelen babasına teslim ettik. Bugün çocuğumuzdan gelen teşekkür mesajları ve gülen gözlü fotoğraflar bizi çok mutlu etti. Gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: