BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Emine - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün tatlı meleğimiz Emine ile tanıştık. Emine 10 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) hastası. Odaya girdiğimizde Emine bizi güler yüzü ile karşıladı ve ona getirdiğimiz oyunları gösterdik. Kızma Birader'in ardından Uno oynadık ve şanslı Emine oyunları kazandı. :) Okulu, arkadaşları hakkında sorular sorduk ve başarılı olduğunu öğrendiğimiz Emine, tüm dersleri çok sevdiğini söyledi. Büyüyünce ne olmak istediğini sorduğumuzda ise doktor olmak istediğini ve tüm hastalıkları tedavi etmek istediğini söyledi. Sıra dileğini almaya geldiğinde doktor olmak istediği için dileğinin oyuncak doktor seti istediğini söyledi. Sizler de bu tatlı miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onun gülümsemesinin artmasına aracı olmak ister misiniz?

Tatlı Emine'ye hediyesini teslim ettiğimizde çok çok mutlu oldu ve gönüllümüze teşekkürlerini iletti. Notları gördü,okudu ve inanılmaz hoşuna gitti. Biz de Emine'nin dileğini gerçekleştiren gönüllümüze teşekkür ederiz :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: