BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Elif Naz - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Elif Naz ile tanıştık. Elif Naz 4 yaşında ve Kronik İdrar Yolları Enfeksiyonu (İdrar yollarında süreğen enfeksiyon) sebebiyle hastanemizde tedavi görüyor. Bizi ilk gördüğünde annesinin arkasına saklandı. Onunla oyun oynamaya geldiğimizi söyledik. Yanımızda getirdiğimiz boyamaları ve oyunu da gösterdiğimizde bize gülümsedi ve yanımıza gelip Elsa boyama kitabını aldı. Ona boya kalemlerini de verdik ve beraber boyamaya başladık. Elsa çizgi filmini izlediğini ve bu karakteri çok sevdiğini söyledi. Onunla biraz sohbet ettik, bize iki ablası olduğunu söyledi. Onunla daha çok oyun oynadığı için büyük ablasını çok seviyormuş. Yanımızda getirdiğimiz meslek kartlarını prensesimize gösterdik ve isimlerini sorduk. Bazılarını da alıp o bize sordu. :)  Son olarak yüz boyalarını çıkardık. Önce ellerimize kalp ve çiçek çizdi daha sonra yüzümüzü boyadı ve bayağı eğlendi. Biz de onun yüzüne kedi boyaması yaptık. Bu kedinin adı ne olsun diye sorduk, o da 'hırçın kedi'  olsun dedi. Miniğimiz, öğretmen olmak istiyormuş. Elif Naz 'a çok istediğin bir şey var mı diye sorduğumuzda hiç düşünmeden mavi elbiseli konuşan bebek dedi. Meğer bu onun uzun zamandır istediği tek şeymiş. Elif Naz 'ın dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Elif dileğine kavuştu ve bizi de şu cici tebessümüyle ödüllendirdi. Bu meleğin böylesine mutluluğuna vesile olan değerli gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: