BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Buket - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisimizde dünyalar tatlısı Buket’le tanıştık. Buket 9 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Odaya girdiğimizde canını biraz sıkkın gördüğümüz Buket’in, elimizde oyuncaklarla bizi görünce gözlerinin içi güldü. Biz de hemen oyun oynamaya koyulduk. Önce Jenga oynadık ve her devrilmesinde Buket’in kahkahalarıyla biz de güldük, odaya mutluluk saçtık. :) Sohbetimiz esnasında Buket’in resim yapmayı çok sevdiğini, derslerinde çok başarılı olduğunu, gelecekte doktor olmak istediğini ve sıkı bir Galatasaray taraftarı olduğunu öğrendik. Sonrasında oyunlarımıza Uno ile devam ettik. Buket  elindeki kartları hemen bitirmesiyle dikkatimizi çekti ve bu oyunda da Buket’e mağlup olduk. Sıra dileğini öğrenmeye geldiğinde ise Buket’in bizden dileği Barbie Bebekli Ev Seti oldu. Siz de Buket’in dileğini gerçekleştirmek ve bu etrafa mutluluk saçan gülümsemelerine yenilerini eklemek ister misiniz?

Bugün Buket’e hediyesini teslim ettik. :) Hediyesini gördüğünde çok mutlu olan Buket, bizlere çok teşekkür etti. Biz de Buket’in dileğini gerçekleştirmemizi ve onu bu denli mutlu etmemizi sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: