BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Beytullah - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugünkü ziyaretimizde uysal çocuğumuz Beytullah ile tanıştık. Beytullah 11 yaşında ve Ailevi akdeniz ateşi-FMF ( Bir tür romatizmal hastalık) tanısıyla hastanemizde yatmakta. Beytullah odasına girdiğimizde bizi gördüğüne çok mutlu oldu ve hemen başladık oyun oynamaya. İlk başta Jenga ile başladık ve iddialı olan bir arkadaşımız bile hüsrana uğradı Beytullah'ın  karşısında. Oyun oynayıp sohbet ederken Beytullah'ın 7. sınıfa gittiğini ve en çok Fen Bilimleri dersini sevdiğini öğrendik. İlerde ne olmak istediğini sorduğumuzda doktorla hemşir olmak arasında kaldı bir süre ama sonra hemşir olmak istediğini söyledi. Bayağı da yakışır yakışıklı çocuğumuza hemşir olmak doğrusu. Daha sonra yanımızda getirdiğimiz yüz boyalarını fark eden Beytullah önce bizi boyadı ve sıra bize geçince Galatasaraylı çocuğumuzu takımının simgesi olan aslana dönüştürdük. Fotoğrafını çekip kendisine gösterdiğimizde çok hoşuna gitti aslan olmak. Ziyaretimizin sonlarına doğru dileğini sorduğumuzda seçmekte  biraz zorlansa da en sonunda bizden Mavi uzaktan kumandalı bir araba istedi. Sizde minik çocuğumuzun dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :) 

Beytullah bugün bizi hediyesiyle birlikte görünce çok mutlu oldu. Bir an önce arabasıyla oynamak için sabırsızlandığını söyledi. Ve bize çok tek teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllümüze canı gönülden teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: