BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Bedirhan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün pediatri servisinden Bedirhan'la tanıştık. Bedirhan 10 yaşında ve astım(nefes darlığı) nedeniyle hastanemizde.

Bedirhan her çocukta olmasını istediğimiz güler yüzü fazlasıyla taşıyan annesinden öğrendiğimiz bizim de gördüğümüz kadarıyla kararlı ve azimli bir çocuk. Örneğin bizim birkaç denemeden sonra başarısız olup bıraktığımız oyuncağı kendisi ısrarla denemeye devam etti:) . Bedirhan dördüncü sınıfta ve okuldan sonraki zamanında dışarıda arkadaşlarıyla topaç oynamayı çok seviyor. Galatasaraylı ve duyduk ki yüzmede çok başarılı. Bedirhan' a büyüdüğünde ne olmak istediğini ve bizden dileğini sorduğumuzda verdiği cevaplardan çok emindi. Özel harekat polisi ve kırmızı bir bisiklet.

Peki uzun zamandır istediği bisiklet hayaline doktorların onayıyla bir adım yaklaşan Bedirhan' ı doğrudan hayaline ulaştırıp yüzündeki gülümsemeyi arttırmayı ister misiniz?

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: