BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ayhan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisimizde Diabetes Mellitus(Şeker hastalığı) teşhisiyle tedavi gören Ayhan'la ilginç bir tanışma yaşıyoruz. Sanki o bizi yıllardır tanıyormuş gibi. Biz ise ailemizle buluşmuş gibiyiz. Öyle bir sıcak atmosfer oluşuyor ki aramızda oyun oynarken bir yandan da hayallerini anlatıyor bize.Henüz 13 yaşında ve hayali polis olup tüm kötüleri yakalamak olan Ayhan hayalini gerçekleştirmek için derslerine çok çalıştığını ve okulda hep ilk üçe girdiğini söylüyor. Bir yandan kızma birader oynuyoruz. Hemen kıvrak hamleler yapıp bizi geride bırakıyor. Oyun oynamaya devam ettikçe Fen ve Teknoloji dersini sevdiğini ve doğayı keşfetmekten hoşlandığını anlatan Ayhan'ın dileğini soruyoruz. Bize Kırmızı bir bisiklet  istediğini biraz da utanarak söylüyor. Onun bu dileğini gerçekleştirip yüzündeki tebessüm olmak ister misiniz?

Ayhan'ın dileği olan bisikletini evine kargo ile yolladık. Çok istediği dileği gerçekleştiği için çok mutlu oldu ve bize teşekkür etti. Biz de onu bu denli mutlu eden gönüllüsüne sonsuz teşekkür ediyoruz. İyi ki varsınız. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: