BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Atakan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Pediatri servisimizde bizi bekleyen miniklerimiz için hastanemizin yolunu tutuyoruz ve karşımızda Atakan’ı buluyoruz. Atakan 6 yaşında ve Diabetes Mellitus (Şeker hastalığı) tanısıyla hastanemizde tedavi görmekte. Odaya girdiğimizde karşımızda güler yüzüyle bulduğumuz Atakan, bizimle hemencecik oyun oynamaya koyuldu. Önce biraz jenga oynadık ve bu esnada bize daha önce jenga oynadığından ve bununla ilgili çizgi film izlediğinden bahsetti. :) Sonrasında ettiğimiz sohbetlerde bize gelecekte doktor olmak istediğini ve okulu sevdiğini söyledi. Atakan çizgi film izlemeyi de çok seviyormuş. Daha sonra Uno oynadık ve Atakan bu oyunu da çok sevdi. Elindeki kartları hep hızlıca bitirdi. :) Sıra dileğine geldiğinde ise, Atakan’ın bizden dileği Kırmızı Uzaktan Kumandalı Araba oldu. Siz de Atakan’ın dileğini gerçekleştirmek ve onu mutlu etmek ister misiniz?

Bugün hediyesini teslim etmek üzere Atakan’ın evinin yolunu tuttuk. Annesinden, bizim geleceğimizi duyan Atakan’ın çok sevindiğini öğrendik. Vardığımızda bizi kapıda karşılayan Atakan, hediyesini görünce çok mutlu oldu ve hemen paketi açıp, pilleri yerleştirip birlikte oynamaya koyulduk. Hediyesini çok seven Atakan bize çok teşekkür etti. Biz de miniğimizi bu denli mutlu etmemizi sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: