BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Aslı - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde yatmakta olan miniğimizi ziyaret etmek için hastahanemizin yolunu tuttuk. 10 yaşında olan miniğimiz Aslı Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı ) tanısıyla hastanemizde ağırlanıyor. Aslı'nın odasına girer girmez prensesimiz bizi çok samimi ve sevecen tavrıyla karşıladı. Onun o enerjisi bize de yansımış olacaktı ki kendimizi hemen oyunlar oynarken bulduk. İlk oyunumuz Tombala ile başladık. Oyun oynarken miniğimizin bize fen bilgisi derslerinden çok hoşlandığından ve günün birçok vaktini dışarda arkadaşlarıyla geçirdiğinden bahsetti. Aynı zamanda bizim gibi doktor olmak istediğini söyledi. Onun bu hayali bizi epeyce sevindirdi. Tombaladan sonra biraz da Uno ile oynadık. Akıllı miniğimiz bu oyunu da kazanarak bizi kendisine hayran bıraktı. Oyunlar esnasında koyulaşan sohbetimizde güzeller güzeli miniğimize en çok neyi dilediğini sorduk. Aslı’nın hiç tereddütsüz cevabı Elsa Kostümü oldu. Siz de güleryüzlü prensesimizin mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün Aslı hastaneye kontrole geldiğinde hediyesini teslim ettik. Hemen hediye paketini açtı ve Elsa elbisesini görünce çok mutlu oldu. Bir de yanındaki aksesuarları görünce gözlerinin içi parladı resmen. Aslı gönüllüsüne çok teşekkür etti. Biz de Aslı'nın böyle mutlu olmasını sağlayan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: