BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ali - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün servisteki odalarımızdan birinde henüz 8 yaşında olan yakışıklı prensimiz Ali'yle tanışıyoruz. Ali hastanemizde DM (şeker hastalığı) nedeniyle tedavi görüyor. Onun bizi gördüğündeki gülen yüzünü görünce biz de kendimizi çok mutlu hissediyoruz. Ali'yle birlikte onun için seçtiğimiz Jenga, scrabble ve mangala gibi oyunları oynuyoruz. Oyunları oynarken baya eğlenen miniğimiz  sohbet ederken bize kendinden bahsediyor. Mesela en sevdiği rengin sarı olduğunu öğreniyoruz. Öyle ki sarı olan yiyecekleri daha bir severek yediğinden bahsediyor bizlere. Sonra sevdiği şeylerle ilgili konuşurken en sevdiği yemeğin kuru fasulye olduğunu söylüyor ve o tatlı gülümsemesiyle ekliyor "ama yumuşak olmalı". :)  Bu içten söyleyiş hepimizi gülümsetiyor. Güzel kalpli miniğimiz köpekleri de çok sevdiğini söylüyor ve hayvan sevgisinden bahsediyor bizlere. Miniğimize dileğini sorduğumuzda ise bizden dileği kırmızı bir bisiklet oldu. Siz de Ali'nin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? 

Bugün Ali ile hastaneye kontrole geldiğinde tekrar görüştük. Hediyesi için heyecanla bekleyen ve kıpır kıpır olan miniğimiz hediyesini görünce çok mutlu oldu. Gözlerindeki gülümse hepimizin gününü aydınlattı. Onu böyle mutlu ve neşeli görmek herşeye değer. Durup durup hediyesiyle ilgili tatlı yorumlar yapan bu yakışıklı arkadaşımız gönüllüsüne çok teşekkür ettiğini belirtti. Biz de onu böyle sevindiren gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: