BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ahmet Hakan - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün hastanemizin Pediatri servisinde Hakan’la tanıştık. Bizi içten samimiyetiyle karşılayan Hakan, 16 yaşında ve Anoreksiya Nervoza (iştah kaybına yol açan bir tür hastalık) nedeniyle hastanemizde tedavi görmekte. Kendisiyle oyun oynamak yerine sohbet ettik. Lise 2. sınıf öğrencisi olan Hakan ileride Etimoloji profesörü olmak istiyormuş. Aynı zamanda yazılımla da ilgileniyormuş. İngilizce'yi o kadar seviyor ki oyun çevirileri bile yapıyor. Aynı zamanda dublaj sanatına da ilgisi olan Hakan'a dileğini sorduğumuzda  gözleri parlıyor ve bizden elektro gitar istiyor. Biz Hakan’la sohbet etmekten çok keyif aldık. Siz de Hakan'ın dileğini gerçekleştirip onun mutluluğuna vesile olmak ister misiniz? :)

Sonunda, Hakan arkadaşımızı dileği'yle kavuşturabıldık. Hediyesiyle Hakana ve bize de mutlu eden gönüllümüze biz teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: