BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdulsamet - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisimizde 4 yaşındaki Abdulsamet'le tanıştık. Başta biraz çekingen olan Samet, oyun oynama teklifimizi geri çevirmedi ve daha sonra çok iyi anlaştık. İlk olarak sebzelerin bulunduğu oyunumuzu oynadık ve onun da sebzeleri sevdiğini öğrendik. Birlikte Kahkaha Sinap masalını okumaya başladık. Biraz da kitabımızdaki sincap hakkında sohbet ettik. Sonra sulu boya yapmak ister misin diye sorduğumuzda büyüyen gözlerle evet dedi. Büyük bir keyifle boyamamızı yaptığımız sırada en sevdiği rengin mavi olduğunu da öğrendik. Boyadığımız tüm renklerle mest olduk ve zamanın nasıl geçtiğini anlamadık. Ayrılmadan önce dileğini sorduğumuzda ise miniğimiz bize sarı bir bisiklet istediğini söyledi. Siz de Abdulsamet'in dileğini gerçekleştirerek onun yüzünden hiç eksilmeyecek gülümsemenin sebebi olmak istemez misiniz?

Bugün sevimli miniğimiz Abdulsamet’in günlerdir merakla beklediği hediyesini teslim ettik. Gün boyu mutsuz olduğunu öğrendiğimiz miniğimiz, bisikleti sayesinde etrafa gülücükler saçmaya başladı ve hemen koridorda hep beraber test ettik. Abdulsamet’i bu denli mutlu eden gönüllümüze teşekkür ederiz. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: