BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Abdullah - Gaziantep TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gaziantep Logo

Detaylar:

Bugün Pediatri servisinde Nefrotik Sendrom (Bir çeşit böbrek hastalığı) nedeniyle tedavi gören 8 yaşındaki Abdullah isimli çocuğumuzu ziyaret ettik. Tedavisi nedeniyle biraz yorgundu fakat onunla sohbet ettik, boyama yaptık çok güzel vakit geçirdik. En sevdiği rengin sarı olduğunu öğrendik. Burada 3. sınıfta okuyormuş ve arkadaşlarıyla çok iyi anlaşıyormuş. Utangaç bir çocuk olduğu için iletişim kurmamız biraz geç ama çok şirin oldu. Abdullah büyüyünce asker olmak istiyormuş. Bizden dileği de boyutu biraz büyük siyah uzaktan kumandalı araba oldu. Biz küçüğümüzle çok mutlu olduk. Siz de küçük Abdullah'ın dileğini gerçekleştirip hayatına renk katmaya ne dersiniz? :)

Bugün Abdullah'ın dileği olan uzaktan kumandalı arabasını teslim ettik. Gördüğünde gülümsedi ve heyecanla pilleri yerleştirerek arabayı kullanmaya başladı. Hediyesi onu çok mutlu etti ve güzel yüzünü gülümsetti. Biz de bu dileği gerçekleştirdiği için gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: