BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Umut Eren - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Güzel bir cuma günü yeni çocuklarla tanışma ümidiyle servisimize gidiyoruz. Orada Umut ile tanışıyoruz. Umut 4 yaşında, karaciğer yetmezliği nedeni ile hastanemizde yatan bir miniğimiz. Odasına girince ona iğne yapacağımızı düşündüğü için bizden biraz korkuyor. Ama ona tanışma hediyesi olarak götürdüğümüz boya kalemlerini ve renkli balonları görünce miniğimizin yüzü gülmeye başlıyor. Umut, en sevdiği renk pembe olduğu için tüm resimleri pembeye boyamamızı istiyor. Sonra biraz sohbet etmeye başlıyoruz, bize ablasından ve ağabeyinden bahsediyor. Umut'a dileğini sorduğumuzda ise babasının mesleği dolayısıyla kamyonlara ilgisi olduğunu öğreniyoruz ve bizden "kırmızı kamyon şeklinde bir akülü araba" istiyor. Siz de Umut'un dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Umut'un akülü arabasına kavuştuktan sonraki mutluluğu gözlerinden okunuyor. Gönüllümüze ona bu mutluluğu yaşattığı için teşekkür ediyoruz :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: