BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

- - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Yağmurların sonunda yerini güneşli günleri bıraktığı bir Ankara sabahında serviste çok tatlı bir prensle tanıştık. Yakışıklı prensimiz 6 yaşında. Birlikte çok güzel vakit geçirdik. Boyama yaptık ve daha sonra sohbet ettik. En sevdiği renk siyah olduğu için ilk siyahla başladı boyamaya. Arabalarla oynamayı çok seviyormuş ve tuttuğu takım siyahtan da anlayacağınız üzere beşiktaşmış. Dileğini sorduğumuzda ise mavi gözleri ışıldadı ve siyah bir akülü arabanın onu çok mutlu edeceğini söyledi. :)

Siz de bu yakışıklı prensimizin dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz?

Minik prensimizin hediyesini teslim ettik. Annesi hediyesini görünce çok mutlu olduğunu hemen kullanmaya başladığını söyledi. Dileğini gerçekleştirerek onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: