BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Senanur - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün servise bir miniğimizin daha yüreğine dokunabilmek umuduyla
gidiyoruz. Odaya girer girmez Senanur'un o eşsiz enerjisini hissediyoruz. Senanur 8 yaşında astım bronşit teşhisiyle hastanemizde tedavi görüyor. Oyun oynamaya başlamadan önce birazcık sohbet ediyoruz prensesimizle. İleride öğretmen olmak istediğini ve en sevdiği dersin İngilizce olduğunu öğreniyoruz. Başlıyoruz birlikte İngilizce konuşmaya. O kadar güzel telaffuz ediyor ki kelimeleri hayran bırakıyor bizi kendine. İlerleyen dakikalarda resim ve puzzle yarışması yapıyoruz. Ona getirdiğimiz masal kitabını da yatmadan önce kesin okuyacağına söz veriyor akıllı bıdığımız. Miniğimizin on parmağında on marifet. Oyun odasının prensesi gitmeden önce bize yemek yapacağını söylüyor ve bir ananas çorbası içiyoruz birlikte. Gitmeyi hiç istemesek de ayrılık vaktinin geldiğini anlıyoruz ve çok istediği bir dileği gerçekleştirmek istediğimizi söylüyoruz. Ne kadar kararsız kalsa da uzun bir düşünmenin ardından Barbie'nin Muhteşem Malibu Evi'ni istediğini söylüyor. Siz de dünyalar tatlısı Senanur'un dileğini gerçekleştirip neşesine ortak olmak ister misiniz? :)

Bugün minik prensesimiz Senanur'a hediyesini teslim ettik. Tam hayallerindeki gibi bir Barbie evi olduğunu ve dileğini gerçekleştiren gönüllümüze çok teşekkür ettiğini söyledi. Dileğini gerçekleştirerek onu böylesine mutlu eden gönüllümüze Leyla'dan Sonra ailesi olarak çok teşekkür ediyoruz. İyilikle kalın. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: