BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Samed - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün serviste Samed'le tanıştık. Samed 10 yaşında ve lenfoma (lenf kanseri) tanısıyla gelmiş hastanemize. Küçük dostumuz bizi o kadar güler yüzlü karşıladı ki girer girmez içimiz ısındı. Hemen kendimizi tanıttık ve başladık elişi kağıtlarını katlamaya. Samed hayvanları çok seviyordu ve biz de kağıttan yapabildiğimiz hayvanları yapmaya başladık onunla. Kurbağanın zıplayabilmesi, atın ayakta durması Samed'i çok mutlu etti, o güldükçe biz daha da mutlu olduk. Bunları yaparken aynı zamanda koyu bir sohbete daldık. Beslediği hayvanlardan, çok sevdiği futbola, küçük kardeşinden, en yakın arkadaşına kadar birçok şeyden bahsetti. Tam bir kitap kurdu olduğunu öğrendik. Kitap yarışmasında kazandığı yedi madalyadan anlıyoruz ki bundan sonraki hayatında da çok büyük başarılara imza atacak. Hayranı olduğu Çağatay Akman'la tanışmak ve uçağa binmek de küçük dostumuzun hayalleri arasındaymış. Gitme zamanımız yaklaştığında bir dilek hakkı olduğunu söyledik. Gözleri ışıldayarak düşünmeye koyuldu. Büyük boy, fosforlu yeşil renkte bir bisikletin onu çok mutlu edeceğini öğrendik. Siz de bu küçük dostumuzun dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Küçük dostumuz Samed'in bisikletini teslim ettik. :) Hediyesini görünce çok sevindi, ne kadar mutlu olduğu yüzündeki gülücüklerden belliydi :) Samed'in dileğini gerçekleştirerek onu mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)
PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: