BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Pınar Neslişah - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Miniğimiz Pınar Neslişah ile yılbaşı akşamında tanıştık. Güler yüzüyle içimizi ısıtmıştı. Hemen kendisiyle tanışmak istedik. Prensesimiz 11 yaşında, kendisi AML (bir tür kan kanseri) hastası. Bize büyüyünce ana sınıfı öğretmeni olmak istediğini çünkü çocukları sevdiğini söyledi. Kendisiyle uzun uzun sohbet ettik. Öyle canayakın ve sevecen bir kızdı ki sohbetine doyamadık. Yılbaşı gecesi servisimizde dağıttığımız kartpostallardan ona da verdik ve çok mutlu oldu. Pembe ayıcığı ve kartpostalıyla fotoğraflar çektik, çekerken çok eğlendik. Ve odasından ayrılmaya yakın bizden pembe renkli bir bisiklet (24 jant) istediğini, kavuşursa çok mutlu olacağını söyledi. Prensesimizin bu dileğini gerçekleştirmek ister misiniz?

Miniğimiz Neslişah’ın hediyesini evine gönderdik. Çok mutlu oldu, hemen kurdurup süreceğini hatta okula bisikletiyle gidip geleceğini söyledi bizlere. Gönüllüsüne çok teşekkürlerini de iletti, biz de teşekkür ederiz! 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: