BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Ömer Talha - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1
1

Gazi Logo

Detaylar:

Soğuk bir Ankara gününde, hastanemizin pediatri servisine, içimizi ısıtacak güzel dostlarımızla tanışmaya gidiyoruz. Bizleri güleryüzüyle Ömer Talha karşılıyor. Ömer hastanemize epilepsi (sara hastalığı) tanısıyla yatmış bir arkadaşımız. Biraz sohbet edince 10 yaşında olduğunu ve ileride mimar olmak istediğini öğreniyoruz. Yakışıklı miniğimiz bizi beyefendiliğiyle kendisini hayran bırakıyor. Sohbet ederek geçirdiğimiz ziyaretimiz biterken Ömer Talha'ya dileğini soruyoruz. Çok seviniyor ve dileğini gerçekleştirecek kişilere  teşekkürlerini iletiyor bizlerle. Ömer Talha'nın bizden isteği mavi büyük boy bir bisiklet. Dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Ömer Talha hediyesini görünce çok seviniyor. Okulundaki arkadaşlarına ve öğretmenlerine de bizden bahsettiğini duyuyoruz ve çok mutlu oluyoruz. Tüm bu güzelliklere sebep olan ve Ömer Talha'yı böylesine mutlu eden gönüllümüze ne kadar teşekkür etsek az! 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: