BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Mustafa - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Güneşli, güzel bir günün sabahında servisimize büyük bir heyecanla gidiyoruz. Orada şirin mi şirin Muhammed ile karşılaşıyoruz. Muhammed başta birazcık çekingen karşılıyor bizi ama çok geçmeden alışıyor ve güzel bir sohbete dalıyoruz. Muhammed 5 yaşında, fenilketonüri hastası bir çocuğumuz. Tanışma hediyesi olarak götürdüğümüz not defterini çok beğeniyor ve bize sevdiği çizgi filmlerden bahsetmeye başlıyor. Özellikle arabaları ve jetleri çok sevdiğini anlatırkenki heyecanı bizleri büyülüyor. Bize kardeşleriyle olan ilişkisinden ve oyuncakları ne kadar sevdiğinden bahsediyor. Ona hayallerini sorduğumuzda başta yanıt vermese de sonra epey kararsız kalarak doktor olmak istediğini söylüyor. Sohbetimizin sonlarına doğru, sıra dilek almaya gelince  gözleri parıldayarak bizden "yeşil jip şeklinde bir akülü araba" istiyor. Bu sevimli miniğimizin dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Muhammed'in akülü arabayı görünce verdiği tepki görülmeye değerdi. Onun gülümsemesine sebep olan gönüllümüze teşekkür ediyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: