BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Muhammed Emin - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün servisi ziyaretimizde çok masum, çok sakin olan Muhammed Emin ile tanıştık. Muhammed 5 yaşında, lösemi tanısıyla hastanemizde kalan bir miniğikiz. Aldığı ilaçlar sebebiyle biraz halsiz ve yorgun düşmüş minik bedeni ancak gözlerindeki o parıltıyı görmek bile insanın içine işliyor. Muhammed ile origami yaptık. Kendisi dinozorları çok seviyormuş biz de ona kağıttan dinozor yaptık. Gerçi biraz tavuğa benzemişti ama olsun. :)  Muhammed'in dinlenebilmesi için vedalaşıp yanından ayrılırken yine gelip oyunlar oynamak ve daha güzel dinozorlar yapmak üzere sözleştik. Muhammed'e dileğini sorduğumuzda bizden mavi akülü araba istedi. Sizler Muhammed'in bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek  ister misiniz? :)

Hediyesinin geldiğinden haberi olmayan Muhammed Emin'e akülü arabasını teslim etmeden önce küçük bir sürpriz yaptık. Kocaman kutuyu ve içindeki akülü arabayı görünce hem çok şaşırdı hem çok mutlu oldu miniğimiz. Ayrıca çok hız yapmayacağına da söz verdi bizlere. :) Muhammed Emin'i böylesine mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ediyoruz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: