BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Miraç efe - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün serviste yakışıklı mı yakışıklı Miraç Efe ile tanışıyoruz. Efe 4 yaşında ve astım-bronşit (solunum yollarında daralma ve iltihaplanmanın meydana gelmesi) tanısıyla gelmiş hastanemize. Efe çok eğlenceli ve kıpır kıpır bir çocuk. İleride yakışıklı dostumuzun doktor olmak istediğini öğreniyoruz ve miniğimiz bizi muayene ediyor. Birlikte oyun hamurundan şekiller yapıp oyun oynuyor ve sohbet ediyoruz. En sevdiği rengin kırmızı olduğunu söylüyor bize prensimiz ve kendisinin örümcek adamı çok sevdiğini öğreniyoruz. Yakışıklı prensimizin bizden isteği ise kırmızı akülü bir araba. Siz de prensimizin bu dileğini gerçekleştirip mutluluğuna ortak olmak ister misiniz? :)

Minik Efe hedisini çok beğendi ve kardeşiyle birlikte deneme sürüşlerini yaptı. :) Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: