BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Melike - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Yağmurlu bir günde geldiğimiz servisimizde içimizde güneş açıyor bugün. :) Melike ile tanışıyoruz. Melike 14 yaşında, osteosarkom (bir çeşit kemik kanseri) tanısıyla gelmiş hastanemize. Melike hayat dolu, çok mantıklı düşünebilen bir arkadaşımız. :) Sohbet ederken söyledikleriyle bizi şaşırtıyor. En sevdiği renk mormuş, biz de mor kağıttan bir elbise yapıp süslüyoruz beraber. Daha sonra bolca sohbet ediyoruz prensesimizle. Büyüyünce ne olmak istediğine karar vermediğinden bahsediyor. Müzik dinlemeyi ve fotoğraf çekmeyi de çok seviyormuş kendisi. Melike'nin bizden dileği ise bir polaroid fotoğraf makinesi oluyor. Dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz?

Melike hediyesini görünce çok beğendi ve mutlu oldu. Güzel anlarını fotoğraflandırmasına vesile olan gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: