BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Medine - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Pediatri servisinde 14 yaşındaki Medine ile tanıştık. Kendisi çok sevecen, neşeli ve bir o kadar cana yakın bir genç kızdı. Çizim yapmayı çok seviyor ve çizimde olduğu kadar oynadığımız oyunlarda da çok başarılıydı, hepimizi yendi! Fen bilgisi öğretmeni olmak isteyen Medine, 2013'te Wilson Hastalığı (vücutta bakır birikmesiyle seyreden bir hastalık) tanısıyla Gazi Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne yatırılmış, 2014'te ise karaciğer nakli yapılmış. Şimdi ise kansızlık nedeniyle yeniden hastanemize yatırılmış. Bizden dileği ise bir bisiklet. Köyde yaşadıkları için oradaki eğimli yollarda sürebileceği bir bisiklet. Medine'nin dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Bisiklet Medine'ye ulaştı. Onun dileğini gerçekleştiren ve yüzünü güldüren gönüllümüze çok teşekkür ederiz. İyilikle kalın. :) 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: