BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

İrem - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Günümüzün en güzel anlarının başrolü İrem ile tanışın. Biz onunla hastanemizin 10. katındaki oyun odasında tanıştık. Yüzünden gülücükler hiç eksik olmayan miniğimiz 9 yaşında ve doktor olup şeker hastalığını tedavi etmek istiyormuş. 2 hafta önce Diabetus Mellitus (Şeker hastalığı) teşhisi almış. Kendisi tatlı olduğu kadar eğlenceli biri de. Beraber zamanın nasıl geçtiğini anlayamadık. Önce Jenga oynadık ve kulemiz her yıkıldığında kahkahalara boğulduk (ki kuleyi yıkan tabi ki bizdik çünkü tatlı oyun arkadaşımız bu konuda çok usta biri). Sonra sıkıldık ve evcilik oynamaya karar verdik. İrem bizi evinde ağırladı ve harika pastalar ikram etti. Biz de afiyetle yedik. Ziyaretimizin sonlarına yaklaşırken tatlı mı tatlı miniğimize dileğini sorduk ve İrem bizden ‘Pembe bir Barbie evi’ istedi.

Bu dünya tatlısı çocuğun dileğini gerçekleştirmek istemez misiniz?


Dileğinin gelmesini dört gözle bekleyen miniğimize iyi haberi veriyoruz ve annesiyle bizi ziyarete geliyorlar. Barbie düşkünü prensesimiz hediyesine bayılıyor ve bize eve gidince hemen oynamaya başlayacağını söylüyor.

Bu güzel gülümsemenin, İrem'in mutluluğunun mimarı gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: