BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Hayriye - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Yeni yılın daha çok çocuğa mutluluk getirmesi ümidi ile hastanemizin yolunu tutuyoruz. Oyun odasına girdiğimizde "Ben de tam sizi bekliyordum." diyip gülümseyerek bakan gözlerle karşılıyor bizi genç arkadaşımız. Hayriye 16 yaşında, Kronik Böbrek Yetersizliği tanısıyla hastanemizde kalıyor. Beraber monopoly oynamaya karar veriyoruz, Hayriye gayet iyi oynuyor tabi. Biz yenilmelere doyamazken o da biraz kendinden bahsediyor. Büyüyünce doktor ya da hemşire olmak istediğini öğreniyoruz. Çok neşeli biri kendisi, sürekli şakalaşıyor ve birbirimize takılıyoruz oyun esnasında. Hayriye ile milyoner olmaya doğru ilerlerken yemek saati geliyor ve tekrar gelip yarım kalan oyunu tamamlamak üzere sözleşiyoruz. Kendisine en büyük hayalini sorduğumuzda fotoğraf çekmeyi çok sevdiğini ve bir fotoğraf makinesi istediğini öğreniyoruz. Siz de güzel prensesimiz Hayriye'nin bu dileğini gerçekleştirip onu mutlu etmek ister misiniz? :)

Hediyesini teslim alır almaz mutluluğu gözlerinden okunan Hayriye, bir sürü güzel fotoğraf çekeceği için çok hevesliydi. Ona bu mutluluğu yaşatan gönüllümüze çok teşekkür ederiz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: