BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Habib - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün tatlı mı tatlı Habib ile tanıştık. Habib televizyon izlemeyi çok seviyordu. Geldiğimizde onunla bir süre çizgi film izledik. Daha sonra da oyuncak arabalarıyla beraber oynadık. Habib çok neşeli çok sıcakkanlı bir çocuk. Bize küçüklük fotoğraflarını ve daha bir sürü komik fotoğrafını gösterdi. Oda kahkahalar ile dolup taşıyordu. Habib tatlı olduğu kadar da kararsız. Onun dileğini sorduğumuzda karar vermekte bir hayli zorlandı. Habib’in bizden dileği oyuncak tren. Siz de bu tatlı mı tatlı miniğimizin kahkahalarına ortak olmak isterseniz onun dileğini gerçekleştirebilirsiniz.

Habip'in heyecanla beklediği hediyesini teslim etmek için en az onun kadar heyecanlıydık. Habip beklemediği bir zamanda aldığı bu hediyeyi çok beğendi. Treni hemen yatağının üzerine kurdu. Tabii biz de ona yardım ettik. Trenin rayları, tren istasyonu, ağaçlar, 3 parça trenden oluşan bu oyuncak gerçekten çok güzel görünüyordu. Habip hediyesinden çok memnun kaldı ve onu çok sevdi. Leyladan Sonra ailesi olarak gönüllümüze çok teşekkür ederiz. 

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: