BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Feleknaz - Gazi TIP FAKÜLTESİ

Gazi Logo

Detaylar:

Biz bugün Feleknaz ile tanıştık. Güzeller güzeli bir kız. Önce Feleknaz'ın odasının kapısından içeri baktık, Feleknaz uyumaya başlamıştı ama bizim geldiğimizi görünce birden canlandı. Hemen bizimle oynamak istediğini söyledi. Biz de heyecanla odasına girdik. Gözleri ışıl ışıl bir şekilde bize baktı. Yapboz yapmayı ve resim çizmeyi teklif ettiğimizde hiç düşünmeden resim çizmeyi tercih etti. 11 yaşındaki miniğimiz Eving Sarkomu (bir tür Kemik kanseri) tedavisi görüyor. Feleknaz çok güzel resim çiziyor, büyüdüğünde de ressam olmak istiyormuş. Fakültemizdeki resim sergisi için resim yapabileceğini söyledik. Biraz düşündükten sonra da yeni bir gezegen yaratmaya karar verdi. Gökkuşağı yerkabuğu, yıldızlar magma oldu. Ve bu gezegeni aydınlatanlar da sevgi dolu kalpler oldu. Ziyaretin sonunda da dileğini aldık, bizden pembe renkli bir bisiklet istedi. Prensesimizin bu güzel dileğini gerçekleştirmek ister misiniz? :)


Bugün prensesimiz Feleknaz’ın dileği olan bisikleti teslim etmek için çok heyecanlıydık. Bugün 2-3 saatlik uykuya rağmen erkenden kalkıp hastaneye gitmemizin ardında yatan kocaman bir sevgi ve heyecan vardı. Feleknaz’ın güzel gülümsemesini düşündükçe enerjimiz ve heyecanımız iyice arttı. Ona dileğini gösterdiğimizdeki heyecanını ve mutluluğunu kelimelerle nasıl ifade edebiliriz bilmiyoruz. Feleknaz hemen bisikletine bineceğini ve her binişte bizleri hatırlayacağını söyledi, tabi bunu söylerken tahmin edersiniz ki gözlerinden pırıltılar saçılıyordu. Siz güzel kalpli gönüllülerimiz ile birlikte miniklerimizin yüzündeki bu güzel gülümsemelere sebep olduğumuz için çok mutluyuz. Gönüllümüze tekrardan teşekkürlerimizi iletiyoruz.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: