BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Fatma - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün onkoloji servisimizde Fatma adındaki prensesimizle tanıştık.

Prensesimiz ilk başta aldığı ilacın da etkisiyle bize biraz pas vermedi ama sonra oda bu güzel meleğin kahkahalarıyla doldu taştı.

Beraber uçak uçurduk, prensesimiz tacını taktı.

Ha bir de bu prenses resim yapmayı çok seviyor bi o kadar da güzel yapıyor :)

Teknolojiyi de yakından takip ediyor okumayı bilmediği halde annesinin telefonundan en sevdiği çizgi filmi açıp izlemekte üstüne yok biz onu çok sevdik umarız o da bizi sevmiştir.

Prensesimizin bizden dileği bir evcilik takımı oldu, bu hayalini gerçekleştirip prensesimizi mutlu etmek ister misiniz?

Bu hediye teslimi benim için bir çok şey ifade ediyor. Bir insanı en başta bir çocuğu gülümsetmenin onun hayatına bir ışık olmanın ailesine bir umut bir tebessüm olmanın ne kadar anlamlı değerli güzel bir şey olduğu...Seni asla unutmayacağız cümlesinin hissettirdiği ve kelimelerin yetersiz kaldığı daha nice güzel duygu... Fatma beni koşarak karşıladı. Onu  iyileşmiş görmekten daha güzel bi şey olamazdı. "Hediye hediye hediye" diye zıplamaya başladı. O gri hastane koridoru bir anda Fatma’nın kahkahalarıyla gökkuşağı renklerine boyandı. Büyük bir heyecanla çığlıklar, kahkahalar atarak gözlerinin içi gülerek açtı hediyesini. O an belki de dünyadaki her şey rengarenk oldu. Her tarafı mutluluk sardı. Hediyesini çok beğendi Fatma bana o evcilik takımıyla çay yapacağına, yemekler hazırlayacağına söz verdi. Daha nice çocuğumuza mutluluk ulaştırmak dileğiyle.

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: