BİR DAMLA UMUT

"1 çocuk 1 dilek" diyerek çıktığımız bu yolda birçok miniğimizi mutlu eden sonuçlar aldık. Şimdi ise çocuklarımız için hayati önemi olan kan ve trombosit ihtiyacının karşılanmasına yönelik bir çalışma başlatıyoruz. Çocuklarımızın küçük dileklerini gerçekleştirmeye sonsuz ilgi gösteren sizlerin kan bağışını da aynı derecede destekleyeceğinize güvenimiz tam. İhtiyaç durumundan anında haberdar olmak isterseniz size SMS yoluyla kolayca ulaşabilmemiz için aşağıdaki formu doldurabilirsiniz. Duyarlılığınız için şimdiden teşekkür ederiz :)

Esmanur - Gazi TIP FAKÜLTESİ

1

Gazi Logo

Detaylar:

Bugün serviste bizimle tanışmayı bekleyen yeni bir arkadaşımızın olduğunu öğrenince heyecanla servisin yolunu tuttuk. Bizi güler yüzüyle Esmanur karşıladı. Esmanur'umuz 15 yaşında ve hastanemizde diyabet (şeker hastalığı) tanısıyla yatmakta. Esmanur'la birlikte çok güzel vakit geçirdik, sohbet ettik. Okulundan, arkadaşlarından bahsetti bizlere. Sürekli yan yana olduğu, birbirlerine her zaman destek oldukları en yakın arkadaşıyla tanışma hikayelerini anlattı. :) Ayrıca Esmanur'un ilerde doktor olmak istediğini öğrendik. Ayrılmadan önce Esmanur'a dileğini sorduğumuzda bizden "24 vites kırmızı siyah bir bisiklet" istedi. Siz de güzeller güzeli arkadaşımızın dileğini gerçekleştirerek onu mutlu etmeye ne dersiniz? :)

Esmanur'umuz çok istediği bisikletine kavuştu. Dileğini gerçekleştirerek onu bu denli mutlu eden gönüllümüze çok teşekkür ederiz. :)

PAYLAŞ:

Bu miniğimizin dileği bir başka gönüllümüz tarafından karşılanmıştır.

Diğer Çocuklarımız: